O firmie

O firmie

Jesteśmy firmą zajmującą się serwisem oraz naprawami pojazdów samochodowych, wózków widłowych, sprzętu rolniczego i innych urządzeń mechanicznych.
U podstaw naszej działalności leży chęć stworzenia Klientom odpowiedniej alternatywy w postaci w pełni mobilnego serwisu techniczno- mechanicznego. Nieustanny rozwój rynku oraz wzrastające zapotrzebowanie na niestacjonarne usługi mechaniczne skłoniło nas do wyjścia naprzeciw pojawiającym się oczekiwaniom.
Bogaty zakres usług połączony z ich wysoką jakością , usatysfakcjonuje zarówno największe korporacje, jak i osoby prywatne potrzebujące jednorazowej pomocy. Jesteśmy w stanie dojechać, w każde miejsce Polski w ciągu 24 godzin i usunąć większość awarii. Województwo wielkopolskie może liczyć na nasz serwis 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu. Wiemy, jakie straty może przynieść kilku godzinny przestój pracy lub nagła awaria, dlatego już dziś wychodzimy Tobie z pomocą. Jesteśmy, ponieważ Twój czas jest dla nas najważniejszy.
Zachęcamy do zapoznania się z przykładowymi usługami naszej oferty oraz do współpracy.
- zespół mobil-serv24

Współpraca

Współpraca to dla nas coś więcej, to partnerstwo, to rozwój. Jesteśmy otwarci na innych i potrafimy słuchać.
Co daje Ci współpraca, którą podejmujemy?
Alternatywe, czyli wybór, pomiędzy klasycznym serwisem zajmującym się okręślonymi usługami, a naszym innowacyjnym, idącym ze swoimi partnerami do przodu po to by móc sie rozwijać. Nikt nie jest nam obojętny.
Zapraszamy do współpracy.

Praca w mobil-serv24

W tej chwili nie posiadamy ofert pracy. Prosimy sprawdzać ofertę co jakiś czas, lub przesłać swoje dane na praca@mobil-serv24.pl
W mobil-serv24 największym kapitałem firmy są ludzie.